0207 9300 393

THE BEST PLACE FOR SPORTS IN LONDON

Based in the heart of London’s Theatreland, Rileys Sports Bar Haymarket is packed full to the brim with fantastic entertainment for all.

With 34 screens showing more than 70 sports channels, pool & ping pong tables, 4 bars, a restaurant and room for almost 600 people, there’s something for everyone to enjoy.

If you are looking for the special treatment or a great meeting venue look no further than our Players` Lounge. Complete with own bar, 3 metre HD screen, 3 plasmas and all the essentials for a meeting. 

Primer Sports sky sports BT sports
English Championship

Norwich vs Ipswich

Sunday 18 February

K.O. 12:00

Twenty20 Internationals

South Africa vs India

Sunday 18 February

K.O. 12:30

Scottish Premier

Hamilton vs Rangers

Sunday 18 February

K.O. 14:15

English FA Cup

Rochdale vs Tottenham

Sunday 18 February

K.O. 16:00

English Championship

Leeds vs Bristol City

Sunday 18 February

K.O. 16:30

Italian Division 1

AC Milan vs Sampdoria

Sunday 18 February

K.O. 19:45

Spanish Division 1

Betis vs Real Madrid

Sunday 18 February

K.O. 19:45

English Division One

Blackburn vs Bury

Monday 19 February

K.O. 19:45

English FA Cup

Wigan vs Man City

Monday 19 February

K.O. 19:55

Winter Olympics

Pyeongchang - Winter Olympics 2018

Tuesday 20 February

K.O. 00:30

UEFA Champions League

Bayern Munich vs Besiktas

Tuesday 20 February

K.O. 19:45

UEFA Champions League

Chelsea vs Barcelona

Tuesday 20 February

K.O. 19:45

UEFA Champions League

Sevilla vs Man Utd

Wednesday 21 February

K.O. 19:45

UEFA Champions League

Shakhtar vs Roma

Wednesday 21 February

K.O. 19:45

English Championship

Derby vs Leeds

Wednesday 21 February

K.O. 19:45

Winter Olympics

Pyeongchang - Winter Olympics 2018

Thursday 22 February

K.O. 00:00

Premier League Darts

Premier League 2018 Week 4

Thursday 22 February

K.O. 19:00

Premier League Darts

Michael Smith vs Simon Whitlock

Thursday 22 February

K.O. 19:15

Premier League Darts

Gerwyn Price vs Mensur Suljovic

Thursday 22 February

K.O. 20:00

UEFA Europa League

Arsenal vs Ostersunds FK

Thursday 22 February

K.O. 20:05

Premier League Darts

Michael van Gerwen vs Daryl Gurney

Thursday 22 February

K.O. 20:45

Premier League Darts

Rob Cross vs Raymond van Barneveld

Thursday 22 February

K.O. 21:30

Premier League Darts

Peter Wright vs Gary Anderson

Thursday 22 February

K.O. 22:15

Scottish Division 1

Livingston vs Dundee Utd

Friday 23 February

K.O. 19:35

English Championship

Hull vs Sheff Utd

Friday 23 February

K.O. 19:45

Six Nations

France vs Italy

Friday 23 February

K.O. 20:00

Scottish Premier

Kilmarnock vs Hibernian

Saturday 24 February

K.O. 12:30

English Premiership

Leicester vs Stoke

Saturday 24 February

K.O. 12:30

Six Nations

Ireland vs Wales

Saturday 24 February

K.O. 14:15

Six Nations

Scotland vs England

Saturday 24 February

K.O. 16:45

English Championship

Fulham vs Wolves

Saturday 24 February

K.O. 17:30

English Premiership

Watford vs Everton

Saturday 24 February

K.O. 17:30

Boxing

Callum Smith vs Jurgen Brahmer

Saturday 24 February

K.O. 19:00

Spanish Division 1

Barcelona vs Girona

Saturday 24 February

K.O. 19:45

Scottish Premier

Aberdeen vs Celtic

Sunday 25 February

K.O. 13:30

English Premiership

Man Utd vs Chelsea

Sunday 25 February

K.O. 14:05

English League Cup

Arsenal vs Man City

Sunday 25 February

K.O. 16:30

Spanish Division 1

Sevilla vs Atletico Madrid

Sunday 25 February

K.O. 19:45

Italian Division 1

Roma vs AC Milan

Sunday 25 February

K.O. 19:45

German Division 1

Dortmund vs Augsburg

Monday 26 February

K.O. 19:30

Italian Division 1

Cagliari vs Napoli

Monday 26 February

K.O. 19:45

English Premiership

C Palace vs Tottenham

Monday 26 February

K.O. 20:00

Spanish Division 1

Levante vs Betis

Monday 26 February

K.O. 20:00

English EFL Checkatrade Trophy

Shrewsbury vs Yeovil

Tuesday 27 February

K.O. 19:45

Scottish Premier

St Johnstone vs Rangers

Tuesday 27 February

K.O. 19:45

Scottish Premier

Motherwell vs Aberdeen

Wednesday 28 February

K.O. 19:45

Premier League Darts

Gary Anderson vs Rob Cross

Thursday 01 March

K.O. 19:15

English Premiership

Arsenal vs Man City

Thursday 01 March

K.O. 19:45

Premier League Darts

Daryl Gurney vs Peter Wright

Thursday 01 March

K.O. 20:00

Premier League Darts

Mensur Suljovic vs Michael van Gerwen

Thursday 01 March

K.O. 20:45

Premier League Darts

Raymond van Barneveld vs Michael Smith

Thursday 01 March

K.O. 21:30

Premier League Darts

Simon Whitlock vs Gerwyn Price

Thursday 01 March

K.O. 22:15

Aviva Premiership

Harlequins vs Bath Rugby

Friday 02 March

K.O. 19:45

English Super League

Wakefield Trinity Wildcats vs Huddersfield Giants

Friday 02 March

K.O. 19:45

Scottish Division 1

Dundee Utd vs St Mirren

Friday 02 March

K.O. 19:45

English Championship

Middlesbrough vs Leeds

Friday 02 March

K.O. 19:45

English Vanarama Premier

Boreham Wood vs Macclesfield

Saturday 03 March

K.O. 12:30

English Premiership

Burnley vs Everton

Saturday 03 March

K.O. 12:30

Aviva Premiership

Exeter Chiefs vs Saracens

Saturday 03 March

K.O. 15:00

English Premiership

Liverpool vs Newcastle

Saturday 03 March

K.O. 17:30

English Championship

Wolves vs Reading

Saturday 03 March

K.O. 17:30

Boxing

Kell Brook vs Sergey Rabchenko

Saturday 03 March

K.O. 20:00

Boxing

Gamal Yafai vs Gavin McDonnell

Saturday 03 March

K.O. 20:00

English Division One

Blackburn vs Wigan

Sunday 04 March

K.O. 12:00

English Premiership

Brighton vs Arsenal

Sunday 04 March

K.O. 13:30

Aviva Premiership

Worcester Warriors vs Leicester Tigers

Sunday 04 March

K.O. 15:00

English Premiership

Man City vs Chelsea

Sunday 04 March

K.O. 16:00

English Premiership

C Palace vs Man Utd

Monday 05 March

K.O. 20:00

UEFA Champions League

Paris St-G vs Real Madrid

Tuesday 06 March

K.O. 19:45

UEFA Champions League

Liverpool vs Porto

Tuesday 06 March

K.O. 19:45

UEFA Champions League

Tottenham vs Juventus

Wednesday 07 March

K.O. 19:45

UEFA Champions League

Man City vs FC Basel

Wednesday 07 March

K.O. 19:45

English Championship

Leeds vs Wolves

Wednesday 07 March

K.O. 19:45

Premier League Darts

Michael van Gerwen vs Simon Whitlock

Thursday 08 March

K.O. 19:15

English Super League

Leeds Rhinos vs Hull FC

Thursday 08 March

K.O. 19:45

Premier League Darts

Gerwyn Price vs Raymond van Barneveld

Thursday 08 March

K.O. 20:00

Premier League Darts

Peter Wright vs Mensur Suljovic

Thursday 08 March

K.O. 20:45

Premier League Darts

Gary Anderson vs Daryl Gurney

Thursday 08 March

K.O. 21:30

Premier League Darts

Rob Cross vs Michael Smith

Thursday 08 March

K.O. 22:15

English Super League

Warrington Wolves vs St. Helens

Friday 09 March

K.O. 19:45

Scottish Premier

Hibernian vs Hearts

Friday 09 March

K.O. 19:45

Anglo-Welsh Cup

Bath Rugby vs Northampton Saints

Friday 09 March

K.O. 19:45

Six Nations

Ireland vs Scotland

Saturday 10 March

K.O. 14:15

Six Nations

France vs England

Saturday 10 March

K.O. 16:45

English Championship

Aston Villa vs Wolves

Saturday 10 March

K.O. 17:30

English Premiership

Chelsea vs C Palace

Saturday 10 March

K.O. 17:30

English Vanarama Premier

Wrexham vs Chester

Sunday 11 March

K.O. 12:00

Scottish Premier

Rangers vs Celtic

Sunday 11 March

K.O. 12:00

Anglo-Welsh Cup

Exeter Chiefs vs Newcastle Falcons

Sunday 11 March

K.O. 13:00

English Premiership

Arsenal vs Watford

Sunday 11 March

K.O. 13:30

English Championship

Nottm Forest vs Derby

Sunday 11 March

K.O. 14:30

Six Nations

Wales vs Italy

Sunday 11 March

K.O. 15:00

English Premiership

Bournemouth vs Tottenham

Sunday 11 March

K.O. 16:00

English Premiership

Stoke vs Man City

Monday 12 March

K.O. 20:00

UEFA Champions League

Man Utd vs Sevilla

Tuesday 13 March

K.O. 19:45

UEFA Champions League

Roma vs Shakhtar

Tuesday 13 March

K.O. 19:45

UEFA Champions League

Besiktas vs Bayern Munich

Wednesday 14 March

K.O. 17:00

UEFA Champions League

Barcelona vs Chelsea

Wednesday 14 March

K.O. 19:45

Six Nations

Italy vs Scotland

Saturday 17 March

K.O. 12:30

Six Nations

England vs Ireland

Saturday 17 March

K.O. 14:45

Six Nations

Wales vs France

Saturday 17 March

K.O. 17:00

Boxing

Dillian Whyte vs Lucas Browne

Saturday 24 March

K.O. 21:00

Boxing

Anthony Joshua vs Joseph Parker

Saturday 31 March

K.O. 22:00

Boxing

Billy Joe Saunders vs Martin Murray

Saturday 14 April

K.O. 21:00

Boxing

Tony Bellew vs David Haye II

Saturday 05 May

K.O. 21:00

Boxing

Lee Selby vs Josh Warrington

Saturday 19 May

K.O. 21:00

FIFA World Cup

Russia vs Saudi Arabia

Thursday 14 June

K.O. 16:00

FIFA World Cup

Egypt vs Uruguay

Friday 15 June

K.O. 13:00

FIFA World Cup

Morocco vs Iran

Friday 15 June

K.O. 16:00

FIFA World Cup

Portugal vs Spain

Friday 15 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Argentina vs Iceland

Saturday 16 June

K.O. 14:00

FIFA World Cup

Peru vs Denmark

Saturday 16 June

K.O. 17:00

FIFA World Cup

Croatia vs Nigeria

Saturday 16 June

K.O. 20:00

FIFA World Cup

Costa Rica vs Serbia

Sunday 17 June

K.O. 13:00

FIFA World Cup

Germany vs Mexico

Sunday 17 June

K.O. 16:00

FIFA World Cup

Brazil vs Switzerland

Sunday 17 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Sweden vs South Korea

Monday 18 June

K.O. 13:00

FIFA World Cup

Belgium vs Panama

Monday 18 June

K.O. 16:00

FIFA World Cup

Tunisia vs England

Monday 18 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Poland vs Senegal

Tuesday 19 June

K.O. 13:00

FIFA World Cup

Colombia vs Japan

Tuesday 19 June

K.O. 16:00

FIFA World Cup

Russia vs Egypt

Tuesday 19 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Portugal vs Morocco

Wednesday 20 June

K.O. 13:00

FIFA World Cup

Uruguay vs Saudi Arabia

Wednesday 20 June

K.O. 16:00

FIFA World Cup

France vs Peru

Thursday 21 June

K.O. 13:00

FIFA World Cup

Denmark vs Australia

Thursday 21 June

K.O. 16:00

FIFA World Cup

Argentina vs Croatia

Thursday 21 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Brazil vs Costa Rica

Friday 22 June

K.O. 13:00

FIFA World Cup

Nigeria vs Iceland

Friday 22 June

K.O. 16:00

FIFA World Cup

Serbia vs Switzerland

Friday 22 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Belgium vs Tunisia

Saturday 23 June

K.O. 13:00

FIFA World Cup

Germany vs Sweden

Saturday 23 June

K.O. 16:00

FIFA World Cup

South Korea vs Mexico

Saturday 23 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

England vs Panama

Sunday 24 June

K.O. 13:00

FIFA World Cup

Japan vs Senegal

Sunday 24 June

K.O. 16:00

FIFA World Cup

Poland vs Colombia

Sunday 24 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Uruguay vs Russia

Monday 25 June

K.O. 15:00

FIFA World Cup

Saudi Arabia vs Egypt

Monday 25 June

K.O. 15:00

FIFA World Cup

Iran vs Portugal

Monday 25 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Spain vs Morocco

Monday 25 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Denmark vs France

Tuesday 26 June

K.O. 15:00

FIFA World Cup

Australia vs Peru

Tuesday 26 June

K.O. 15:00

FIFA World Cup

Nigeria vs Argentina

Tuesday 26 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Iceland vs Croatia

Tuesday 26 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Serbia vs Brazil

Wednesday 27 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Senegal vs Colombia

Thursday 28 June

K.O. 15:00

FIFA World Cup

Japan vs Poland

Thursday 28 June

K.O. 15:00

FIFA World Cup

England vs Belgium

Thursday 28 June

K.O. 19:00

FIFA World Cup

Panama vs Tunisia

Thursday 28 June

K.O. 19:00